G2R-1-E-DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Relee
Tootja number:
G2R-1-E-DC48
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Kontaktide hinnang (praegune) :
16A
Lülituspinge :
380VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Pooli vool :
11.5mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
7.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
33.6 VDC