S8VS-18024BE Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 24V 180W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VS-18024BE
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 180W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
100 ~ 240 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
S8VS
Suurus/Mõõdud :
4.93" L x 2.95" W x 4.53" H (125.3mm x 75.0mm x 115.0mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
180W