S8VS-18024A Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 24V 180W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VS-18024A
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 180W
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7.5A
seeria :
S8VS
Suurus/Mõõdud :
4.93" L x 2.95" W x 4.53" H (125.3mm x 75.0mm x 115.0mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
180W