S8VS-12024BE Omron Automation and Safety AC/DC CONVERTER 24V 120W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VS-12024BE
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
100 ~ 240 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5A
seeria :
S8VS
Suurus/Mõõdud :
4.78" L x 1.97" W x 4.53" H (121.3mm x 50.0mm x 115.0mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
120W