S8VK-T48024 Omron Automation and Safety PS 3-PHSE 480W24
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VK-T48024
Kirjeldus:
PS 3-PHSE 480W24
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
320 ~ 576 VAC (3PH)
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
seeria :
S8VK-T
Suurus/Mõõdud :
5.91" L x 3.74" W x 4.92" H (150.0mm x 95.0mm x 125.0mm)
Tõhusus :
91%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
480W