S8VK-T24024 Omron Automation and Safety PS 3-PHSE 240W24
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
S8VK-T24024
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
PS 3-PHSE 240W24
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
320 ~ 576 VAC (3PH)
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
S8VK-T
Suurus/Mõõdud :
5.91" L x 2.36" W x 4.92" H (150.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
240W