MY4N-D2-DC24 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Relee
Tootja number:
MY4N-D2-DC24
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Funktsioonid :
Diode, LED Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
3A
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Socketable
Pooli vool :
37.7mA
Töötemperatuur :
-55°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC