MY4F AC220/240 Omron Automation and Safety RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 240V
Relee
Tootja number:
MY4F AC220/240
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 240V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
3A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Solder Lug
Lülituspinge :
250VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
240VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
4.2mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
MY
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-55°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
72 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
192 VAC