MA15KP120CAE3 Microsemi Corporation TVS DIODE 120V 193V DO204AR
Vooluahela kaitse
Tootja number:
MA15KP120CAE3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 120V 193V DO204AR
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
193V
Pinge – rike (min) :
133V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
120V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
78A