RPS-120-27 Mean Well USA Inc. AC/DC CONVERTER 27V 85W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RPS-120-27
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 27V 85W
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
27V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.15A
Suurus/Mõõdud :
4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Tõhusus :
90%
Töötemperatuur :
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
85W (122W Forced Air)