RPS-120-12 Mean Well USA Inc. AC/DC CONVERTER 12V 84W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RPS-120-12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 84W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7A
Rakendused :
Medical
seeria :
RPS-120
Suurus/Mõõdud :
4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
84W (120W Forced Air)