LRS-150F-48 Mean Well USA Inc. AC/DC CONVERTER 48V 158W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LRS-150F-48
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 158W
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.3A
Suurus/Mõõdud :
6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Tõhusus :
90%
Töötemperatuur :
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
158W