LRS-150F-15 Mean Well USA Inc. AC/DC CONVERTER 15V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LRS-150F-15
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V 150W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Rakendused :
Household Appliances, ITE (Commercial)
seeria :
LRS-150F
Suurus/Mõõdud :
6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W