RV8H-L-D12 IDEC RV 6MM ASSEMBLED 12VDC
Relee
Tootja number:
RV8H-L-D12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RV 6MM ASSEMBLED 12VDC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
6A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
Screw Terminal
Lülituspinge :
400VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
14.6mA
Relee tüüp :
General Purpose with Socket
seeria :
RV8
Tegevusaeg :
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
Väljalülituspinge (min) :
0.84 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
10.8 VDC