RH2B-UTDC24V IDEC RELAY TOP MOUNT DPDT 10A 24VDC
Relee
Tootja number:
RH2B-UTDC24V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY TOP MOUNT DPDT 10A 24VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
240VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
37.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
RH
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC