RH1V2-UDC12V IDEC RELAY PCB SPDT 10A 12VDC
Relee
Tootja number:
RH1V2-UDC12V
Kirjeldus:
RELAY PCB SPDT 10A 12VDC
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
240VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pooli vool :
128mA
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
1.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9.6 VDC