PMF-24V320WCGB Delta Electronics AC/DC CONVERTER 24V 320W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PMF-24V320WCGB
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 320W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
13.3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PMF
Suurus/Mõõdud :
8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
320W