MDS-065APS24 BA Delta Electronics AC/DC CONVERTER 24V 65W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
MDS-065APS24 BA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 65W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.7A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
MDS
Suurus/Mõõdud :
4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
65W