DRS-5V50W1NZ Delta Electronics AC/DC CONVERTER 5V 25W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
DRS-5V50W1NZ
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 25W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
Sync
Suurus/Mõõdud :
3.74" L x 1.18" W x 2.95" H (95.0mm x 30.0mm x 75.0mm)
Tõhusus :
82%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
50W