VSK-S15-9U-T CUI Inc. AC/DC CONVERTER 9V 15W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VSK-S15-9U-T
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 9V 15W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
9V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.6A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VSK-S15-T
Suurus/Mõõdud :
3.78" L x 2.17" W x 1.26" H (96.1mm x 54.0mm x 32.0mm)
Tõhusus :
78%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
15W