VOF-280-24 CUI Inc. AC/DC CONVERTER 24V 168W/280W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VOF-280-24
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 168W/280W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 277 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
11.67A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VOF-280
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Tõhusus :
90%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
168W (280W Forced Air)