VMS-180-12 CUI Inc. AC/DC CONVERTER 12V 120W/180W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VMS-180-12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 120W/180W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4.2kV
Pinge – sisend :
80 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
15A
Rakendused :
Medical
seeria :
VMS-180
Suurus/Mõõdud :
4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
120W (180W Forced Air)