VDRS-100-48 CUI Inc. AC/DC CONVERTER 48V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VDRS-100-48
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 100W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
88 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VDRS-100
Suurus/Mõõdud :
3.90" L x 2.17" W x 3.54" H (99.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W