PYB30-Q24-S5 CUI Inc. DC/DC CONVERTER 5V 30W
Toiteallikad
Tootja number:
PYB30-Q24-S5
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 5V 30W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
7-DIP Module, 6 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PYB30
Suurus/Mõõdud :
2.00" L x 1.60" W x 0.47" H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
30W