PBA600F-3R3-F3 Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 3.3V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PBA600F-3R3-F3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 3.3V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
120A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PB
Suurus/Mõõdud :
7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Tõhusus :
72%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)