PBA1500T-24-G Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 24V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PBA1500T-24-G
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
170 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
70A
Suurus/Mõõdud :
10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)