PBA1500F-7R5-U Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 7.5V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PBA1500F-7R5-U
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 7.5V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
7.5V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
200A
Suurus/Mõõdud :
10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)