PBA1500F-15-F3 Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 15V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PBA1500F-15-F3
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
100A
Suurus/Mõõdud :
10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)