PBA100F-36-N Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 36V 100W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PBA100F-36-N
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V 100W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.8A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PBA
Suurus/Mõõdud :
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W