LFA15F-12 Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 12V 15W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFA15F-12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 15W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LFA
Suurus/Mõõdud :
Tõhusus :
78.5%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
15W