ATV50C101J-HF Comchip Technology TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
ATV50C101J-HF
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 100V 162V DO214AB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
162V
Pinge – rike (min) :
111V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
100V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101
Tarnija seadmepakett :
DO-214AB (SMC)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
5000W (5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
30.9A