3SMC100CA BK Central Semiconductor Corp TVS DIODE 100V 162V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3SMC100CA BK
Kirjeldus:
TVS DIODE 100V 162V SMC
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
162V
Pinge – rike (min) :
111V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
100V
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
3000W (3kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
18.6A