MAP40-3100G Bel Power Solutions AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
MAP40-3100G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
2.6kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
12V
Pinge – väljund 3 :
-12V
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3A, 2A, 300mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
MAP40
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
Tõhusus :
70%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
3
Võimsus (vatti) :
40W