NLP40-7627J Artesyn Embedded Technologies AC/DC CONVERTER +/-12V 40W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
NLP40-7627J
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER +/-12V 40W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
DC Input Capable, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
-12V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.8A, 1.8A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
NLP40
Suurus/Mõõdud :
4.25" L x 2.50" W x 1.15" H (108.0mm x 63.5mm x 29.2mm)
Tõhusus :
75%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
40W (50W Forced Air)