LCM600Q-T-4-A Artesyn Embedded Technologies AC/DC CONVERTER 24V 600W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LCM600Q-T-4-A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 600W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
27A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
LCM600
Suurus/Mõõdud :
7.50" L x 4.50" W x 2.40" H (190.5mm x 114.3mm x 61.0mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Front End
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
600W