ATS-12H-204-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 54X54X12MM XCUT
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-12H-204-C1-R0
Kirjeldus:
HEATSINK 54X54X12MM XCUT
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.472" (12.00mm)
Laius :
2.126" (54.00mm)
Pikkus :
2.126" (54.01mm)
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
7.41°C/W @ 100 LFM