ATS-10B-21-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
ATS-10B-21-C2-R0
Kirjeldus:
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.394" (10.00mm)
Laius :
2.362" (60.00mm)
Pikkus :
2.362" (60.00mm)
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
16.28°C/W @ 100 LFM